692 515 643 aquastone@wp.pl ul. Sycowska 28/30  |   60-002 Poznań

Węgiel, brykiet, drewno kominkowe

Oferta dostępna na stronie www.cieplozagrosze.com.pl

 

O naszej ofercie:

W czasie pór roku bądź pojedynczych dni, kiedy pogoda nie rozpieszcza, i zwyczajnie nie pozwala na delektowanie się odpoczynkiem na terenie tarasu, czy też przydomowego ogrodu, zdecydowanie przydadzą się Państwu materiały opałowe, które zapewnią ciepło we wnętrzu domu.
Zależy nam na tym, aby pomimo chłodu i niekorzystnej aury, nasi klienci mogli funkcjonować bez obaw o temperaturę wewnętrzną i przetrwać okres aż do rozpogodzenia.
W międzyczasie mogą Państwo oczywiście wyglądać zza szyby, z ciepłego i przytulnego wnętrza na swój cudowny taras i ogród, którym również możemy się zaopiekować.
Duży wybór różnych środków opałowych, o zróżnicowanym przeznaczeniu i różnej kaloryczności, w zależności od potrzeb klienta dostępny w naszym składzie w sąsiedztwie miasta Poznań gwarantuje, że każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom. Węgiel importowany, zagraniczny i węgiel krajowy oraz brykiety. Oferujemy także drewno kominkowe, które ma za zadanie dawać w pomieszczeniach przyjemne ciepło w długie, zimowe wieczory, kiedy za oknem prószy śnieg.
Wszystkie środki opałowe sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, płatność może zostać rozłożona na dogodne raty, zlecić nam można również transport do wybranego miejsca w okolicy Poznania. Jesteśmy bardzo elastyczni pod wieloma względami. Warto, aby przekonali się Państwo, że opłaca się dokonywać zakupu węgla, brykietu i drewna właśnie u nas.