692 515 643 aquastone@wp.pl ul. Sycowska 28/30  |   60-002 Poznań

Przycinanie bonsai

Oferujemy:

 

Profesjonalne przycinanie bonsai

Zbiegi pielęgnacyjne i nawożenie

Formowanie korony

Zagęszczanie korony

Fachowe doradztwo

Wybór odpowiedniej mieszanki glebowej

 

O przycinaniu bonsai:

Każda roślina ozdobna wymaga odrobiny troski, aby mogła zdrowo rosnąć, cieszyć oko pięknym, zielonym kolorem i przede wszystkim, spełniać swoją rolę, czyli świetnie wyglądać. Nie inaczej jest z bonsai. Co więcej – potrzebują one poświęcenia większej uwagi niż inne rośliny oraz wymagają doświadczenia, wiedzy i umiejętności, aby odpowiednio je ukształtować.
Nasza firma oferuje profesjonalne usługi związane z hodowlą bonsai. Oprócz tego, iż oczywiście uformujemy koronę, przytniemy wszelkie niepożądane pędy i gałązki, których pozostawienie znacznie obniżyłoby wrażenia estetyczne pomożemy także w zakresie doboru odpowiedniej ziemi, nawozów, czy odżywek. Także w przypadku niewystarczającego zagęszczenia możemy zadziałać, stosując sprawdzone zabiegi mechaniczne stymulować roślinę do wytwarzania nowych odnóg, które przyczynią się do uzyskania większej objętości korony.
Sztuka formowania bonsai naprawdę wymaga stopniowego zgłębiania uzyskiwanej wiedzy. Z początku jest to bardzo trudne do opanowania, na szczęście służymy zarówno poradą jak i konkretną usługą. Nie dość, że drzewka osiągną wspaniały, niepowtarzalny wygląd, to przy okazji będziecie mieli Państwo okazję zaczerpnąć nieco wiedzy teoretycznej oraz doświadczeń w praktyce, co przełoży się na późniejsze, coraz bardziej samodzielne działania we własnym ogródku. Korzyść jest więc podwójna. Wszystko to z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i niskich cen, dzięki czemu każdy klient z okolicy miasta Poznań będzie mógł się cieszyć ze wspaniałych drzew bonsai.