692 515 643 aquastone@wp.pl ul. Sycowska 28/30  |   60-002 Poznań

Projekty i wdrożenia ogrodów

Oferujemy:

 

Kompleksowy projekt

Indywidualne podejście do Klienta

Pomoc w wyborze odpowiednich materiałów

Pomoc w wyborze odpowiednich roślin

Najwyższy poziom wykonania

Terminową realizację

 

O projektowaniu ogrodów:

Powszechnie wiadomo, iż dobrze rozplanowany i wykonany ogród potrafi być ukojeniem dla nerwów po ciężkim dniu w pracy, czy też w szkole. Jest to pewnego rodzaju osobisty park, w którym mogą Państwo usiąść i najzwyczajniej w świecie zrelaksować się w doborowym towarzystwie lub w ciszy i samotności, na przykład przy dobrej książce. Niestety, odpowiednie wykorzystanie całej powierzchni, urzeźbienia, gleby i położenia terenu na którym zakłada się taką oazę jest niezwykle trudne i wymaga doświadczenia.
Na szczęście, z pomocą przychodzimy my. Posiadamy w swoim portfolio wiele udanych realizacji, z których nasi klienci byli bardzo zadowoleni. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić wszystkie wymagania i wykorzystać do maksimum możliwości, jakie daje dana działka. Pomożemy w wyborze odpowiednich roślin, nawozów, materiałów, rozrysujemy dokładny projekt, według którego zbudujemy ogród Waszych marzeń.
Wszystko to zapewniamy zachowując najwyższą jakość wykonywanej usługi, atrakcyjną cenę i bardzo krótki czas realizacji, dzięki czemu okres od pomysłu do widocznego, namacalnego, materialnego efektu się nie dłuży, a klient bardzo szybko może zacząć czerpać korzyści z posiadania własnego zielonego zakątka.
Profesjonalne projekty i wdrożenia ogrodów na terenie miasta Poznań pozwalają na osiągnięcie efektu, będącego poza zasięgiem amatorskich realizacji, cieszącego oko i zdobiącego budynek, dlatego też zapraszamy do przekonania się o naszych umiejętnościach na własnej skórze.­

Galeria realizacji: