692 515 643 aquastone@wp.pl ul. Sycowska 28/30  |   60-002 Poznań

Pielęgnacja ogrodów

Oferujemy:

 

Opiekę nad roślinami

Nawadnianie ogródów i trawników

Przycinanie żywopłotów

Nasadzanie roślin

Usługi brukarskie w ogrodzie

Pielęgnację oczek wodnych

 

O pielęgnacji ogrodów:

Jak zapewne większość z Państwa wie, ogród to żywy teren, o którym nie można powiedzieć, że wygląda już dostatecznie dobrze i prace nad nim zostały całkowicie zakończone. Nawet gdy początkowy projekt został już w stu procentach zrealizowany, zawsze pozostaje kwestia odpowiedniej opieki nad roślinnością, bez której każdy tego typu teren, nieważne jak dopieszczony, prędzej czy później zostanie doprowadzony do ruiny, która zamiast przyciągać wzrok pięknem, będzie odpychać swym strasznym, zapuszczonym wyglądem.
Niestety, w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w mieście Poznań i jego okolicach, gdzie ludzie dużo pracują, mają wiele zajęć, rozwijają swoje pasje, żyją aktywnie, nie zawsze starcza czasu na pielęgnacje ogrodu. Jest to jak najbardziej zrozumiałe i nie można za to nikogo ganić. Warto jednak w obliczu takiej sytuacji, wynająć do zaopiekowania się ogrodem doświadczoną w tej kwestii firmę. Jednym z najlepszych w tej branży przedsiębiorstw jesteśmy właśnie my.
 

Nasi pracownicy zadbają o utrzymanie właściwego kształtu drzew, krzewów i żywopłotów poprzez odpowiednie ich docięcie. Dopilnują także, aby każda z roślin otrzymywała odpowiednią, określoną ilość wody, która pozwoli na jej prawidłowe odżywienie i wzrost. W razie potrzeby nawiozą ziemię, zadbają o obiekty takie jak oczka wodne, czyszcząc je i konserwując oprzyrządowanie, zmieniając wszelkie filtry. Również różne ubytki w zakresie brukarskim zostaną uzupełnione, aby ogród na nowo odzyskał blask i cieszył swych właścicieli.
Jak ważna jest rola takich zielonych zakątków w życiu człowieka dowiodło już wiele badań. Każdy z Państwa zresztą zapewne zdaje sobie sprawę ze skuteczności wypoczynku na łonie natury, nawet jeżeli jest ono zlokalizowane tuż za Waszym tarasem. W obliczu tych faktów sprawa ta jest szczególnie ważna zwłaszcza dla tych, którzy są ciągle w biegu.
Wynajmując naszą firmę, będą mogli Państwo za każdym razem, gdy tylko przyjdzie taka potrzeba przystanąć na chwilę i odpocząć w doskonale utrzymanym i zadbanym ogrodzie.