692 515 643 aquastone@wp.pl ul. Sycowska 28/30  |   60-002 Poznań

Oczka Wodne

Oferujemy:

 

Dokładny projekt 

Staranne nasadzanie roślin

Wybór odpowiednich ryb do oczka 

Montaż specjalistycznego oprzyrządowania 

Szybki czas realizacji 

Konkurencyjne ceny 

 

O oczkach wodnych:

Ogród to szczególne miejsce dla domowników. Stanowi swoiste oderwanie od życia codziennego, pozwala odetchnąć świeżym powietrzem nawet pośrodku miejskiej dżungli pokroju Poznania. Z tego powodu poświęca mu się tak wiele uwagi w każdym projekcie. Istnieje wiele sposobów na uczynienie go jeszcze bardziej przyjaznym dla lokatorów. To właśnie jest naszym celem, a my postaramy się przybliżyć jedną z najciekawszych i najskuteczniejszych metod jego osiągnięcia.
Oczka wodne to wspaniały sposób na ozdobienie przydomowego ogrodu. Dla domowników może się ono stać oazą spokoju, miejscem relaksu i wypoczynku bądź zwyczajnie cieszyć oko swym widokiem z tarasu czy też okna. Rozwijanie i utrzymywanie takiego małego zbiornika wodnego może być też wspaniałym i fascynującym hobby, idealnym do odprężenia się po ciężkiej pracy i zabicia czasu.
Choć pozornie nieskomplikowane, oczko wodne musi być starannie rozplanowane i oprzyrządowane, aby można w nim było utrzymać pożądaną florę i faunę. Na tym etapie warto więc zatrudnić nas – specjalistyczną firmę z doświadczeniem w ich budowie. Od samego początku zadbamy o nawet najdrobniejsze szczegóły. Po konsultacji z klientem dobierzemy odpowiednie wymiary, rośliny, ryby oraz odpowiednie maszyny.

Wszystkie nasze realizacje w okolicy miasta Poznań są wykonywane przez fachowców, przy użyciu najwyższej jakości specjalistycznych materiałów i urządzeń. Dzięki dbałości o takie rzeczy, mogą Państwo być pewni, że zamontowane przez nas oczko wodne będzie bezawaryjnie działało przez bardzo długi czas.
Każdemu świeżo upieczonemu właścicielowi oczka wodnego udzielimy również wielu praktycznych porad, które ułatwią mu utrzymanie zbiornika w doskonałej kondycji. Odpowiemy też na wszelkie zadawane pytania, aby nasi klienci, tak jak i my stali się hobbystami i entuzjastami dążącymi do perfekcji w kwestii wyglądu oczek. 

Galeria realizacji: