692 515 643 aquastone@wp.pl ul. Sycowska 28/30  |   60-002 Poznań

Nasadzanie roślin

Oferujemy:

 

Nasadzanie drzewek

Nasadzanie krzewów

Nasadzanie żywopłotów

Tworzenie kompozycji z roślin

Wzmacnianie skarp roślinnością

Nasadzanie przy ciągach komunikacyjnych

 

O nasadzaniu roślin:

Nasza działająca w Poznaniu firma w swej szerokiej ofercie obejmującej szeroko pojęte usługi brukarskie i ogrodnicze posiada także nasadzanie roślin. Usługa ta zawiera w sobie wiele różnorodnych możliwości, z których mogą Państwo skorzystać, zlecając ją naszej firmie.
Tworzenie żywopłotów, ich przycinanie, formowanie, sadzenie drzewek i kreowanie zagajników oraz wiele, wiele innych to tylko niektóre z rzeczy, którymi się zajmujemy. Również kolorowe, roślinne kompozycje, stanowiące zapierającą dech w piersiach ozdobę to dla nas nic nowego. Planujemy, rozrysowujemy, nawozimy ziemię odpowiednimi preparatami i tworzymy przy użyciu wspomnianych wcześniej elementów niesamowite przestrzenie zielone.
Oczywiście, oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, bujna roślinność przynosi ogrom innych korzyści, których nie sposób ocenić. Chociażby, umieszczone przy ciągach komunikacyjnych i obiektach masowego transportu, takich jak rozdzielenia dróg, pobocza autostrad i dróg ekspresowych a także miejskich stanowią swego rodzaju filtr powietrza, który wyłapuje z niego toksyny wydzielające się z nawet najnowocześniejszych silników, spełniających najsurowsze europejskie kryteria.
Dzięki terenom zielonym, zagajnikom, żywopłotom i wszelkim innym skupieniom roślinności oprócz ożywienia krajobrazu, powodujemy też zwiększenie czystości powietrza. Warto więc zdecydować się na podobne przedsięwzięcia. A gdy już Państwo postanowią, zapraszamy do skorzystania z naszych usług, charakteryzujących się wysoką jakością, indywidualnym podejściem, rzeczowym doradztwem i korzystną ceną.