692 515 643 aquastone@wp.pl ul. Sycowska 28/30  |   60-002 Poznań

Murki Oporowe

Oferujemy:

 

Kompleksowe wykonanie

Pomoc w wyborze materiałów

Terminową realizację

Konkurencyjne ceny

Bezpłatny dowóz materiałów

Najwyższą jakość wykonania

 

O murkach oporowych:

Nawet najwspanialszy, najlepiej utrzymany ogród potrafi być zwyczajnie nudny i nieciekawy, gdy jego projektant zapomni o urozmaiceniach w postaci zmian wysokości terenu i tym podobnych. Prosty i gładki trawnik pożądany jest bowiem na arenach piłkarskich, nie zaś w będących w zamyśle twórców świątyniami ciszy, spokoju i naturalnego piękna ogrodach i parkach.
Bardzo prostym i ciekawym sposobem na złamanie rutyny w danej przestrzeni są murki oporowe. Delikatne skarpy ozdobione ciekawą roślinnością i przede wszystkim, pokryte kamieniem o ciekawej fakturze potrafią diametralnie odmienić oblicze ogrodu i sprawić, że jego wygląd przestanie usypiać, zacznie natomiast wywoływać entuzjastyczne reakcje. W zależności od doboru flory oraz pokrycia, murki oporowe mogą przywoływać na myśl klasyczne, dworskie ogrody, bądź też wyłamywać się z utartych koncepcji i zaskakiwać swoją nowoczesną formą. Abstrahując jednak od tego, zawsze będą wspaniale zdobiły dany teren.
Nasza firma, której siedziba znajduje się w mieście Poznań pomoże Państwu zarówno z doborem odpowiednich materiałów jak i projektem oraz wcieleniem go w życie. Dla każdego z naszych klientów zbudujemy ogród marzeń, uwzględniając w nim elementy takie jak murki oporowe, zajmując się wszystkim od a do z, angażując w najlepszych fachowców, przy użyciu nowoczesnych budulców, narzędzi i przy zachowaniu dobrej ceny połączonej z najwyższą jakością.
Jeżeli więc chcą Państwo mieć ciekawy ogród, który zamiast wiać nudą zaskakuje świeżością, gorąco zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

Galeria realizacji: