692 515 643 aquastone@wp.pl ul. Sycowska 28/30  |   60-002 Poznań

Usługi brukarskie

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalizm

Doświadczony zespół

Liczne realizacje

Konkurencyjne ceny

Szybki czas realizacji 

100% zadowolonych Klientów

 

Oferta:

Od lat zajmujemy się układaniem kostki brukowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Realizujemy zarówno duże, inwestorskie zlecenia, jak i małe prace wykonywane dla osób prywatnych. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż kostki brukowej. W naszej ofercie znaleźć można kilkaset wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Każdy Klient może liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony.

O brukarstwie:

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie układania kostki brukowej, kamieni i różnego typu płyt. Ogromna ilość różnorodnych zleceń, realizacji i projektów pozwoliła nam na opanowanie sztuki, jaką jest brukarstwo do perfekcji.
Specjalnie dla Państwa i wszystkich zainteresowanych z okolic miasta Poznań przygotowaliśmy bardzo ciekawą i atrakcyjną finansowo ofertę usług brukarskich, począwszy na konsultacjach i doradztwie, przez projekt i wykonanie, skończywszy na konserwacji. Nasi wykwalifikowani specjaliści przy pomocy nowoczesnych technik i narzędzi są w stanie wcielić w życie niemal każdą ideę, jaką podsunie nasz klient. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
Warto, aby pamiętali Państwo o tym, że bruk to inwestycja przewidziana na długie lata, byłoby więc szkoda, gdyby z powodu kiepskiego wykonawcy trzeba było go naprawiać już po krótkim okresie użytkowania. Nasza firma zapewnia najwyższą jakość wykonanego podjazdu, tarasu, ścieżki w ogrodzie, chodnika bądź też drogi. Gwarantujemy także wspaniały, starannie zaplanowany i dostosowany do charakteru projektu wygląd. Dbamy o każdy aspekt, bo diabeł tkwi w szczegółach, także wtedy, gdy chodzi o brukarstwo.
Wszystkich zainteresowanych położeniem kostki, czy też kamienia w okolicy miasta Poznań gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, na pewno będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

Galeria realizacji: